Dr.  Kuzņecova Zemestauki

Zemestauku sula paaugstina organisma pretestības spējas un aktivizē tā aizsardzību pret audzējiem. 

Tautas medicīna  zemestauki ir populārs līdzeklis pret vēzi – gan profilaksē, gan kā papildlīdzeklis onkoloģijā starp ķimijterapijas un starošanas kursiem. Jāņem vērā, ka zemestauki neaizvieto vēža ķirurģiskas operācijas un ķimijterapiju. ZEMESTAUKU SULU un ZEMESTAUKU KRĒMU izmanto lai samazinātu  ķīmijterapijas blaknes, kas saistitas ar toksicitati un imūndepresiju , kā arī apdegumus, kas var rasties pēc apstarošanas un limfatiskas tuskas pec ķirurģiskas operacijas. 

Zemestauki olas stadijā ir ēdamas sēnes. Vislielākā dziednieciskā aktivitāte ir Dr. S. Kuzņecova pārtikas sēņu ekstraktam ZEMESTAUKI, kas ir arī galvenā sastāvdaļa tādiem produktiem kā   „ZEMESTAUKU SULA” un „ZEMESTAUKU KRĒMS ĶERMEŅIM” .

Zemestauku sulai pieder sēņu vina  garša, brūnā krāsa un nogulsnes. 
Pateicoties fitoestrogēniem, sēne tiek izmantota sieviešu slimību – miomu, mastopātijas, olnīcu cistu – ārstniecībā.
Zemestauki šķidrina asinis, tā pasargājot no sirds un asinsvadu slimībām. Ar tiem ārstē nieres, gastrītu, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu, olvadu un prostatas iekaisumus, tromboflebītus, ādas sēnīšu saslimšanas.

Grāmata "Zemestauki - sēne, kas ārstē"

 

Publikācijas par sēni Zemestauki

 

Kur iegādāties

Zemestauku pielietojums:

ZEMESTAUKU SULU lieto iekšķīgi, sajaucot vismaz 1 tējkaroti ar pusglāzi silta ūdens. Lietošanas kurss  vismaz 10 dienas, bēt zemestaukus profilaktiski var lietot visu savu mūžu.

ZEMESTAUKU KRĒMS der ārīgai lietošanai. Satur ēdamas sēnes ZEMESTAUKI bioloģiski aktīvu vielu kompleksu, stimulē ādas aizargfunkciju, veicina normālo audu reģenerāciju, paātrina brūcei sadzīšanu,    
samazina iekaisumu, uzlabo ādas un zemādas saistaudu apasiņošanu,mazina sāpju sajutu un locītavu stingumu.
Tas vas palidzet tiem, kam paplašinātas kāju vēnas, tuskas un trombu veidošanas risks. Tautas medicīnā lieto reimatisma, podagras, varikozās vēnas, trofiskas čūlas un vēža profilaksei.

 

Produktu lietošana no sēnes Zemestauki:

  - nostiprina imunitāti
  - vēža metastāžu profilaksei
  - samazina pēcoperācijas tūsku veidošānas risku
  - aizsargā pret trombiem un vēnu iekaisumeiem
  - uzlabo sirds un asinsvadu veselību

  Ražots Latvijā, SO Profilaktiskās medicīnas biedrība „Veselības laboratorija” sadarbībā ar A/S Biolat.
  Pirms lietošanas lūdzam piezvanīt Dr.Kuzņecovam.